Нам 16 років!

Історія марки почалася понад 21 рік тому, а 16 років тому, 11 листопада 2006 року, ми вперше відчинили двері нашого фірмового магазину.

Перших 5 років існування бренду ми працювали лише з оптовими покупцями та баєрами інших магазинів.

За ці роки ми розвивали 2 торгові марки: Maxmayar і Velluto. Під маркою Velluto ми випускаємо жіноче взуття та сумки, а Maxmayar – це бренд чоловічого взуття. У березні 2017 року ми прийняли рішення про те, що марка Velluto стане нашою основною і відкрили 2 нових брендових магазини в Києві.

Velluto – це сучасний бренд взуття та сумок, який відповідає нашому уявленню про стиль та жіночність, підкреслює наше прагнення постійно розвиватися та дарувати нові можливості для своїх клієнтів.

У листопаді 2006 року ми відкрили свій перший фірмовий магазин при фабриці. Потім відкривалися магазини в Броварах та в Києві, було створено та запрацював інтернет-магазин, все це — наші дітища, в які вкладалися не лише кошти, а насамперед душа. Тому що, що ми робимо, ми робимо для наших покупців, які одного разу потрапивши до нас, часто стають нашими друзями. І таке кохання та довіра — це те, заради чого ми працюємо всі ці роки.

Зараз працює 4 роздрібних магазини та інтернет-магазин, у найближчих планах — відкриття ще кількох магазинів у Києві та інших містах.

 

Магазини у Києві:

 

  • Velluto Біличі
     

 

Магазини у Броварах:

 

  • Maxmayar на Енгельса
    Velluto на Гагаріна

 

За 10 років ми випустили 40 сезонних колекцій, а це 2592 моделі чоловічого та жіночого взуття Velluto, які можна було купити у наших магазинах.

Ми вдосконалюємо виробництво, працюємо з високопрофесійними майстрами та найкращими постачальниками, розробляємо нові дизайни, освоюємо нові технології та матеріали — щоб дати можливість нашим друзям та покупцям носити якісне та гарне взуття українського виробництва.

Ми довели, що в нашій країні, у наш не простий час, можна виробляти гарне та зручне взуття за доступною ціною, потрібно просто дуже цього хотіти та працювати над втіленням свого бажання.

Восени 2012 року, 4 роки тому, наше бажання виробляти дизайнерські сумки стало настільки сильним, що ми не могли з ним боротися і випустили першу колекцію під брендом Velluto. Наші постійні клієнти прийняли ідею на ура, і ми продовжили розвиватися в цьому напрямку. На сьогоднішній день побачили світ близько 100 моделей унікальних дизайнерських сумок Velluto з натуральної шкіри, і зупинятися на цьому ми не збираємося.

Найближчим часом чекайте від нас цікавих новинок та приємних новин.